Jakie jest ryzyko ciąży po stosunkach przerywanych na tydzień przed miesiączką?

Witam, Moje cykle wahają się między 28-35 dni, ostatnią miesiączkę miałam 26 kwietnia. Między 18-20 maja odbywałam stosunki przerwane, orientuję się, że na ok. tydzień przed okresem wypadają dni niepłodne. Jednak jestem troszeczkę zaniepokojona faktem spóźniającego się krwawienia, czy jest zatem jakieś ryzyko ciąży? Pozdrawiam!

Witam! Owulacja ma miejsce ok. 14 dnia cykl. Okres płodny kobiety oblicza się - pierwszy dzień tego okresu - odejmując 20 od liczby dni trwania najkrótszego cyklu w ciągu ostatniego roku, a ostatni dzień płodny - odejmując 11 od liczby dni trwania najdłuższego cyklu. W Pani przypadku okres płodny wypada zatem między 8 a 24 dniem cyklu, zatem czas współżycia mieści się w tym okresie i nie można wykluczyć iż doszło do zapłodnienia. Powyższa ocena opiera się na założeniu, że 26 kwietnia był pierwszym dniem krwawienia. Pozdrawiam