Wizyta niepełnoletniej pary u seksuologa

Czy para w wieku 17 lat zostałaby przyjęta ze swoim problemem u seksuologa, czy wymaga to raczej bycia pełnoletnim?

Najlepiej zapytać przez telefon. Możecie posiłkować się konwencją o prawach dziecka podczas wizyt lekarskich, która daje Wam prawo do edukacji seksualnej i tajemnicy. Jest to dokument nadrzędny do polskiego prawa, które wymaga wiedzy rodzica. Lepiej skorzystać z profesjonalnej pomocy niż popełnić głupstwo. Gratuluję rozwagi.