Wizyta u ginekologa dziecięcego

Witam, pytam w imieniu młodszej siostry Jak wygląda wizyta u ginekologa dziecięcego? Ma ona 15 lat, ma jakieś podrażnienie lub infekcję (tak myślę). Jak lekarka może ją zbadać? W obecności badania musi być mama? A i chciałam dodać, że ona nie jest dziewicą, i nie chce, żeby mama się dowiedziała, czy lekarka jej to powie? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź

Trzeba o tym problemie poinformować rodziców (może być tylko mama) i trzeba z tym problemem udać się do ginekologa. Niestety siostra jest niepełnoletnia, więc trzeba poinformować ginekologa o tym nie jest już dziewicą. Po utracie dziewictwa wykonuje się badanie przez pochwę, a nie przez odbyt czy też tylko badanie brzucha. Trzeba będzie więc o fakcie utraty dziewictwa poinformować mamę.