Wkładka antykoncepcyjna a rodzaje seksu

mam od niedawna wkladke antykoncepcyjną,,czy moge uprawiac kazdy rodzaj seksu?czy fisting wchodzi w grę?

Dzień dobry.

Wydaje się, że kompetentnej odpowiedzi na Pani pytanie może udzielić specjalista - wydaje się, że taką osobą jest lekarz-ginekolog.

Pozdrawiam.

Nie wiem, jak jest tutaj rozumiany termin: "każdy rodzaj seksu", jest to termin wieloznaczny...
Fisting, czyli wkładanie dłoni (pięści) do pochwy nie jest zachowaniem optymalnym z punktu widzenia bezpieczeństwa i przyszłości.
Jeśli para decyduje się na tego typu zachowanie seksualne, to powinno być to stopniowe, cierpliwe, z dużą ilością lubrikantu (np.K-Y żel) i najlepiej palce-dłoń zabezpieczone prezerwatywą, aby uniknąć zadrapania i zainfekowania brudem zza paznokci mimo umytych rąk...
... Długofalowo patrząc, rozszerzanie pochwy nie jest właściwą opcją dla pary planującej długoletnie życie intymne.
Proponuję zachować umiar, nie warto naśladować bezkrytycznie obrazów z filmów erotycznych...
Pozdrawiam.