Wklęsły sutek - czy trzeba to jakoś leczyć?

Witam.

Mam 21 lat. Wcześniej mnie to nie niepokoiło, ponieważ mam tak od kiedy pamiętam. Generalnie obydwie brodawki są w porządku. Natomiast pod wpływem zimna czy dotyku lewa brodawka reaguje normalnie, natomiast prawa kurczy się do środka.

Wspomnę, że również niekiedy mam zaschniętą wydzielinę. Nic mnie nie boli. Badania u ginekologa też miałam i wszystko było w porządku. Jedyne bóle miewam przy nadchodzącej miesiączce. Co jest nie tak z tą brodawką? Czy to minie? Czy trzeba to jakoś leczyć?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam serdecznie.

U wielu kobiet istnieją różnice między piersiami. Jeżeli ginekolog nie stwierdził niczego niepokojącego, należy przyjąć, że taka jest Pani uroda. Proszę wziąć pod uwagę to, że piersi ulegną z pewnością jeszcze przemianom kiedy będzie Pani w ciąży i w okresie karmienia. Być może wtedy różnice pomiędzy piersiami zmniejszą się lub zanikną.

Pozdrawiam serdecznie