Włoski na twarzy u 19-latki

Dzień dobry ,moim problemem są włoski na twarzy , najbardziej rzucający się w oczy jest wąsik i włoski na brodzie , niedawno zauwarzyłam je takze na policzkach !!! To jest straszne . Na całym ciele jest ich mnóstwo ,na rękach, dłoniach ,brzuchu ,plecach i całej reszczie , mam od tego kompleksy i nwm co robić. Dostałam skierowanie do endokrynologa ale nie ma miejc do końca roku a badania są bardzo drogie , co mogłabym zrobić w tej sytuacji ? Czy są na to jakieś sposoby ? Dziękuję za wszelkie odp

Renata GrzechociĹska

Wskazana jest wizyta u dermatologa lub endokrynologa. Należy wykluczyć zaburzenia hormonalne.