Wnętrostwo obustronne a uzyskanie materiału genetycznego do zabiegu in-vitro

Mam 30 lat Występuje u mnie wnetrostwo obu stronne jądra nie znajdują sie w worku mosznowym, mam pytanie czy jest szansa na uzyskanie materiału genetycznego do zabiegu invitro poprzez biopsję i czy jest sens go wykonywać.

Witam, wnetrostwo istniejące przez 30 lat praktycznie wyklucza mozliwość produkcji nasienia zdolnego być substratem prokreacyjnym. Nie bardzo widzę sens takiej manipulacji. Zazwyczaj rozważa się nawet usunięcie jąder po takim okresie wnętrostwa (w wyjątkowych przypadkach kontrowersje). Można ew. wykonać biopsję jąder po to aby dowodnie przekonać się o wartości produkowanego (jeśli jeszcze jest jakaś produkcja) nasienia. Pozdrawiam RH