Wodna wydzielina z pochwy u 34-latki

Witam serdecznie. Zapytanie do ginekologa. Mam 34 lata , miesiączki regularne. Wykryta nadzerka,ale póki co podobno nie ma sensu nic z tym robić. Kilka małych miesniakow w pochwie. Problem: W 2 i 3 dniu miesiączki po wyjęciu tampona z pochwy leciało duża ilość " wody" tampon przelewal się po 2-3 godzinach, po wyjęciu potrafiło jeszcze wylecieć ok 100-200ml wody z pochwy. Raczej bez zapachu. Jestem przerażona. Obecnie lecze zapalenie ucha. Biorę Lek Zinnat 500mg i 2xdawkę probiotykow doustnie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.