Wodnista i szara sperma

Mam skończone 19 lat. Piszę ponieważ mam problem ze spermą .Nie masturbowałem się od dawna (przez cały czas treningów nie robiłem tego) aż do wczoraj . Jako ze oglądałem w tedy film porno zwróciłem uwagę na kolor spermy (na filmie). Moja jest dużo bardziej wodnista i nie jest biała tylko taka jakaś szara(myślę że to przez papierosy).Do tego jakiś czas temu na imprezie jedna dziewczyna zrobiła mi loda i skończyłem u niej w buzi . Powiedziała że nie czuje moich plemników w buzi . Jestem bezpłodny?

Dzień dobry!

Kolor i konsystencja spermy jest cechą indywidualną i zależy od wielu różnych czynników. Porównywanie się do scen z filmów pornograficznych jest bezzasadne, ponieważ często spermę "grają tam" różne inne substancje. Jej konsystencja, ilość itp. nie odzwierciedlają rzeczywistości.

Rozmiar plemników całkowicie uniemożliwia ich zobaczenie gołym okiem czy też wyczucie palcami czy w ustach. Nie bez powodu spermę bada się pod mikroskopem. Komentarz Pana partnerki w żaden sposób nie wskazuje na bezpłodność.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Sperma może mieć różny kolor i różną konsystencję, w zależności m.in. od sposobu odżywiania. Wspomniane palenie papierosów również może mieć wpływ na jej barwę.
Na koniec informacja, że jest mało prawdopodobne, by dziewczyna, która uprawiała z Panem seks oralny, mogła wyczuć plemniki w swojej buzi, które mają rozmiar ok. 50 mikrometrów. Dla jasności - 1000 mikrometrów, to jeden milimetr.
Jeżeli jednak martwi się Pan bezpłodnością - może Pan wykonać badania spermy określające jej jakość.

Pozdrawiam.