Wodniste stolce i ból w lewym podbrzuszu
Od kilkunastu dni miałam praktycznie po każdym posiłku dosyć wolne stolce czasem trzy w przeciągu pół godziny z bólem brzucha,zastosowana dieta i smekta troche pomogły ale nie do końca.Pojawił sie lekki ból w lewym nadbrzuszu.Lekarz przepisał RANLOC, DUO-LACTIL I LIPANCREA 16 000. W badaniu USG jamy brzusznej wszystko prawidłowe oprócz w lewym nadbrzuszu widoczne poszerzone pętle jelita cienkiego. Czy to coś poważnego i jak można to wyleczyć?

KOBIETA, 48 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Najpewniej to zapalenie lub infekcja jelita cienkiego. Nie wiem na ile to poważne bez ustalenia przyczyny, aczkolwiek zwykle są to przejściowe zaburzenia. Jeżeli będą się utrzymywać proszę skontaktować sie z gastrologiem w celu poszerzenia diagnostyki.