Wodniste upławy a globulki dopochwowe

Czy po leku Ovestin - globułki mogą wystąpić wodniste upławy? Czy to powrót grzybicy? Leczę grzybice od pół roku. Po ostatniej terapii lekami lekarz przepisał ovestin z powodu nadmiernej wydzieliny Jednak po ok 10 dniach stosowania (2 razy w tyg) wystąpiły rzadkie upławy. Między Globułkami Ovestin przyjmowałam VITAGYN C. Pomyślałam, iż te upławy to nawrót grzybicy i znowu zaczęłam przyjmować leki -Pimafucin (3 dzień), po którym mam znowu dużo wydzieliny. Czy lek działa? Czy to grzyb?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Przeciwskazania HTZ

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nawrotem infekcji. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty