Wpływ leków na opóźnienie okresu

Witam, Od 1,5 tygodnia biorę takie leki jak: hydrominum, vizaksinum, asystor slim+ cello, zielony jęczmień i verdin complex. Okres spóźnia mi się już 2 dzień czy te tableki mogą mieć wpływ na opóźnienie okresu? Współżyje z chłopakiem dość rzadko w dni nie płodne zawsze stosunek przerywany. Czy jest to prawdopodobieństwo ciąży . Dodam że ostatnio zaczęłam ćwiczyć i dużo chodziić. Proszę o odpowiedz.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wszystkie preparaty, które Pani przyjmuje mogą w pewien sposób opóźnić miesiączkę. Intensywny wysiłek również.
Pozdrawiam