Wpływ Olanzapiny na układ nerwowy u 6-tygodniowego dziecka

Jakie skutki moga wystepowac po jednorazowym neuroleptyku Olanzapiny 5mg dla ukladu nerwowego u 6 tyg dziecka?? Czy dziecko bedzie sprawne psychoruchowo? W 4msc bylo u pediatry , za miesiac na kontrole bo nie chwyta czesto zabawek malo sie nimi intetesuje???

Lek. Tomasz Budlewski

A z jakiego powodu otrzymało dziecko powyższy lek? nie można przewidzieć działania. Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry.