Problemy z układem pokarmowym u wcześniaka

witam moja coreczka urodzila sie w 35 tygodniu przez cesarskie ciecie z ciazy blizniaczej.Ma problemy z ukladem pokarmowym nadmieniam ze zmiany mleka modyfikowanego nie przyniosly zadnej poprawy dziecko ma czesto bule brzuszka prezy sie i wygina stracila apetyt zjada bardzo malo 60mldo 90 ml co trzy godziny coreczka obecnie ma 4miesiecy czy to moze byc alergia na mleko modyfikowane .?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, konieczna jest wizyta u pediatry, który po dokładnym zebraniu wywiadu lekarskiego i osobistym badaniu wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam.