Wpływ promieniowania magnetycznego na płód

Bardzo czesto korzystalam w czasie ciazy z internetu w telefonie. Jak bardzo zaszkodzilam dziecku? Co moze mu grozic? Autyzm? Czy korzystanie z internetu w telefonie jest tak samo szkodliwe jak rozmawianie?

Witam!
Wydaje mi się, że niepotrzebnie się Pani denerwuje. Telefon trzymała Pani w dłoniach, nie układała go sobie Pani na brzuchu. Z tego co mi wiadomo najmniej korzystny dla organizmu człowieka, jest bezpośredni kontakt z urządzeniem emitującym promieniowanie, np. trzymanie włączonego laptopa na kolanach podczas pracy.
Proszę być dobrej myśli, z pewnością nie zrobiła Pani nic złego.
Pozdrawiam, J.Pluta

Dzień dobry,
nie ma żadnych naukowych doniesień świadczących o szkodliwości dla płodu używania przez matkę telefonu komórkowego.