Zapytaj lekarza

7 4 0 , 3 6 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nadwrażliwość na promieniowanie monitorów

witam. Potrzebuje pomocy. Moje schorzenie dotyczy dziwnej nadwrażliwości na promieniowanie monitorów w tym LCD telefonów nowszych z w-fi ze stałym połączeniem z internetem- modnych smart fonów. Korzystając w domu na spokojnie z komputera, laptopa lub siostry telefonu "rozstaja mi się organizm"Mam zimne dłonie jestem rozkojarzony , drętwieje mi ręka, dostaje dziwnej nadwrażliwości na dotyk ogólnie bodźce zewnętrzne. jest mi zimno. Ogólnie czuje się rozkojarzony.
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Badania krwi - glukoza

Badanie glukozy we krwi jest bardzo ważne. Glukoza jest węglowodanem należącym do cukrów prostych i podstawowym związkiem energetycznym w naszym organizmie. Jej niedobór i nadmiar są szkodliwe dla naszego zdrowia. Sprawdź czy twoje wyniki są prawidłowe.

Magdalena StusiĹska
76 poziom zaufania

Raczej trudno stwierdzić, że Pana problem ma przyczynę w jakimś schorzeniu ciała- zwłaszcza jeżeli dotyczy to konkretnego sprzętu tylko podłączonego do internetu, nadwrażliwość raczej wiąże się z umysłem. Jeżeli problem się powtarza, dotyczy całego ciała lub się nasila należy skonsultować się w poradni psychiatrycznej.

Do jej zainteresowań medycznych należy anestezjologia i intensywna terapia, radiologia, ginekologia, medycyna rodzinna, a także medycyna ratunkowa.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy