Nadwrażliwość na promieniowanie monitorów

witam. Potrzebuje pomocy. Moje schorzenie dotyczy dziwnej nadwrażliwości na promieniowanie monitorów w tym LCD telefonów nowszych z w-fi ze stałym połączeniem z internetem- modnych smart fonów. Korzystając w domu na spokojnie z komputera, laptopa lub siostry telefonu "rozstaja mi się organizm"Mam zimne dłonie jestem rozkojarzony , drętwieje mi ręka, dostaje dziwnej nadwrażliwości na dotyk ogólnie bodźce zewnętrzne. jest mi zimno. Ogólnie czuje się rozkojarzony.

Magdalena StusiĹska

Raczej trudno stwierdzić, że Pana problem ma przyczynę w jakimś schorzeniu ciała- zwłaszcza jeżeli dotyczy to konkretnego sprzętu tylko podłączonego do internetu, nadwrażliwość raczej wiąże się z umysłem. Jeżeli problem się powtarza, dotyczy całego ciała lub się nasila należy skonsultować się w poradni psychiatrycznej.