Wrażliwość jedynki miesiąc po założeniu korony cyrkonowej

Witam. Ponad miesiąc temu miałam zakładane korony cyrkonowe na obie jedynki i dwójki.Dwa zęby martwe, dwa żywe.Od tego czasu czułam wrażliwość w jednej żywej jedynce, która teraz się nasiliła zwłaszcza przy piciu czegoś zimnego. Czy to przejdzie, czy niestety będzie potrzebne prze leczenie zęba kanałowo? Oraz czy będzie do tego można ściągnąć koronkę, bo szkoda przez nią leczyć - teraz jest gładka i faktura jest jak pozostałych zębów.Dziękuję.

Aleksander Ropielewski

Trudno mi bez oceny zębów w badaniu stwierdzić jakie leczenie będzie najwłąściwsze. Podobnie nie sposób jest przewidzieć na chwilę obecną czy uda się zachować koronę.