Wrzód przy odbycie u 21-latka

4 dni temu pojawił mi się wrzód przy odbycie. Nie wiem skąd się wziął, mam 21 lat. Studiuje, nie siedzę cały dzień przy biurku. Wrzód nie boli, nie swędzi, ale czuje go. Lekarz przepisał mi maść Detreomycyne oraz dał skierowanie do chirurga. Co to może być? Dzień wcześniej przed wykryciem przesadziłem z alkoholem, czy to może być powodem?

Proszę udać się zgodnie z zaleceniem do chirurga, który zbada Pana. Na odległość nie da się postawić diagnozy!

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg