Wskazania do rozszerzenia badań krwi

Witam, co kilka miesięcy wykonuję badania krwi - morfologię ogólną i od dwóch lat moje wyniki się nie zmieniają, czyli % neutrocytów 33,0 % - norma 45 - 70; % limfocytów 55,0 % - norma 20 - 45. Czy powinnam zrobić dodatkowe badania, jeśli tak to jakie? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać rozmaz ręczny krwi obwodowej. i koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.