Wskazania do zrobienia biopsji guzka w policzku

witam. mam guzka w policzku. wczoraj bylam na Usg slinianek bo bylo podejrzenie zatkania kanalikow slinowych. jednak lekarz po badanie stwierdzila ze trzeba zrobic biopsje. troche mnie to zmartwilo nie wiem co mam myslec.. i co to w ogole moze byc? prosze o odp.

Proponuję zrobic przedtem badanie USg, a optymalnie zrobić biopsję pod kontrola USG, to powinno wyjaśnić problem. Spekulacje co to może być? zbyt szerokie