Wstręt do jedzenia przy tabletkach Vixpo

witam! od 2.5 miesiąca biorę tabletki antykoncepcyjne vixpo, 1 krwawienie wystąpiło normalnie, 2 tez, teraz jesteś w połowie 3 opakowania, niestety gdy je zaczelam z dnia na dzień czuje się coraz gorzej, mam wstręt do jedzenia, wieczorami boli mnie często brzuch, piersi bola zwłaszcza rano, czy to może być ciąża? tabletki biorę codziennie o tej samej porze punkt . zdarzyło mi się spoznic w 2 paczce wziąć tabletkę 2 razy czy to ma wpływ na 3 paczke? czy mogę być w ciąży?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. Dla pewności warto wykonać test ciążowy. W przypadku wykluczenia ciąży oraz utrzymywania się objawów konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.