Wszczepienie stentu rozpuszczalnego a siłownia

Witam 20 dni temu przeszedłem operacje wszczepienia stentu rozpuszczalnego. Od 15 dni jestem w domu, codziennie pokonuje 10 kilometrów w 1,5 godziny, wplatając 3 truchty po 2-3 minuty. Nie odczuwam żadnych problemów nawet będąc zmęczonym. Trzymam zaleconą dietę. Dotarłem do szpitala przytomny i stabilny. Lekarze doszukali się wady genetycznej, palenia papierosów i złego odżywiania. Jestem za granicą i stąd pytanie, z tak dobrym wynikiem kiedy mogę zacząć ćwiczyć na siłowni? Czego się wystrzegać?

Proszę b.szczegółowo omówić wszystkie te sprawy z operatorem!!! Ja za mało wiem o stanie wyjściowym , rodzaju , zakresie , przebiegu i efekcie końcowym operacji abym mógł odpowiedzieć na zadane pytania! z.żurawski