Dlaczego następuje pogorszenie stanu zdrowia po wszczepieniu stentu?

Proszę o wyjaśnienie ,jeśli ktoś potrafi,dlaczego następuje pogorszenie stanu zdrowia po wszczepieniu stentu? Przez kilka godzin było wszystko niby dobrze,po czym w tej chwili mama jest podtrzymywana w śpiączce farmakologicznej. W 3 dobie dostała 2 razy ciężkiej tachykardii. Stan BARDZO CIĘŻKI

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Bez możliwości zbadania mamy i dostępu do wyników badań, bez informacji gdzie i jaki stent oraz z jakiego powodu został wszczepiony nie można odpowiedzieć na Pani pytanie.