Zwyrodnienie po operacji haluksa

po operacji haluksa ,po jakims czasie pojawił się guzek na kostce ,na zdjeciu wyszło ze to zwyrodnienie ,jestem po 2 operacjach prawa i lewa noga ,1 noga jest ok a na drugiej to zwyrodnienie co robic prosze o rade ,z góry dziekuje

Witam , nie bardzo rozpoznaję "prawa noga-lewa noga , pierwsza noga-druga noga!" Proponuję koniecznie udać się do operatora!!! Ja ,na odległość ,nie znając stanu wyjściowego , rodzaju,przebiegu ani efektu końcowego operacji, nie jestem w stanie powiedzieć nic autorytatywnego!!! z.żurawski