Co oznacza ból nóg po usunięciu tętniaka aorty brzusznej?

Witam! mój tata ( 68 lat) miał tętniaka aorty brzusznej - wszczepiono mu stent ( prawdopodobnie 2) ok 10 .06(br) nadal ma problemy z chodzeniem - bolą go nogi ( po zabiegu był na kontroli u lekarza) . Czy to normalne czym to może być spowodowane?

Witam , znam zbyt mało szczegółów na temat zakresu , przebiegu oraz efektu końcowego operacji , abym mógł udzielić autorytatywnej odpowiedzi! proszę ponownie zglosić się do operatora! z.żurawski