Co może oznaczać ból w krzyżu po operacji tętniaka aorty brzusznej?

Co może oznaczać ból w krzyżu po operacji tętniaka aorty brzusznej. Operacja była tydzień temu ale czy to jest normalne czy to coś poważnego?

Lek. Anna Aseńko Chirurgia

Witam,

operacja tętniaka aorty brzusznej to dość rozległa operacja mogąca się wiązać z wieloma poważnymi powikłaniami. Może to być ból pooperacyjny jak również poważny objaw. Proponuję skontaktować się z lekarzem, który Panią operował.

Pozdrawiam,

Anna Aseńko