Wychodzenia na zewnątrz po i przed inhalacją

witam czy po inhalacji lub przed inhalacją można wychodzic na dwór ? jeżeli nie to czym to jest argumentowane ?? pulmonolog mówiła koleżance ze musi być ok 30 minutowy odstep tylko dlaczego ???

Aleksander Ropielewski

Chodzi o duże róznice temperatury i wilgotności powietrza, których gwałtowna zmiana może powodować nadreaktywność drzewa oskrzelowego i skurcz oskrzeli.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.