Wyciekająca wydzielina z brodawek sutkowych

Witam. Mam 23 lata i jestem mamą 2-letnich bliźniaczek. Od jakiegoś czasu mam problem. Podczas naciśnięcia na brodawkę wycieka jakaś wydzielina. Zaznaczam, że nie jestem w ciąży. I bardzo się martwię.

Witam. Opisane objawy najprawdopodbniej wiążą się z wahaniami poziomu hormonów. Powinna Pani skonsultować się z ginekologiem który przeprowadzi rutynowe badanie.