Wycięta część rzepki oraz fragmenty kłykcia kości udowej

Witam. Mam 33lata, 26 stycznia tego roku (2015 )miałem artroskopie. Jak lekarz przekazał mi została mi wycięta cześć rzepki oraz fragmenty kłykcia kości udowej. Acl był nie ruszany. Jest końcówka maja. Lekarz zezwolił na powolny trening (bieganie). Zacząłem treningi od jazdy na rowerze i lekkiego truchtu. Niestety nie jestem w stanie przebiec nawet okrążenia na stadionie. Odczuwam silny kłujacy ból pod pozostałością rzepki. czyżbym za szybko zacząłem biegać? Czy to efekt powikłań po zabiegu?

Piotr Pilarski

Tak najprawdopodobniej zbyt szybko zaczął Pan treningi.Sugeruję odczekać miesiąc. Jeśli objawy się powtórzą sugeruję wizytę u ortopedy.

Pozdrawiam.