Wyczerpanie i brak apetytu u młodej osoby

Witam Roku temu mialem silne nerwy i brak apetytu(odruchy wymiotne na mysl o jedzeniu) po zakonczeniu mojego zwiazku. Po krotkim czasie (1msc) doszedlem do siebie. W nowym zwiazku, mimo ze nie mam powodow do obaw, czasami towarzysza mi silne lęki, nerwowe pobudki o 2, wyczerpanie brak apetytu oraz 2x wymioty. Bralem Magnez 5 razy dziennie, skonczylem po tym jak krecilo mnie po nim w brzuchu (czulem sie lepiej). Czy moje objawy musza miec char. Psychologiczny czy moze krzywe kregi szyjne sa tez powodem

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś wiecej powiedzięć. proponuję udac się do lekarza rodzinnego.

Po tak krótkim i nieszczegółówym opisie trudno stwierdzać coś "na pewno". Ale wygląda to na jakiegoś rodzaju nerwicę - być może po zeszłorocznym zerwaniu relacji gdzieś tam w podświadomości czuje Pan lęk o obecny związek, który objawia się właśnie w taki sposób. Polecam konsultację z psychologiem. Pozdrawiam.