Halucynacje, brak apetytu i zaburzenia snu

Mam 18 lat. Napiszę skrótowo, z czym się zmagam: codzienne, silne bóle głowy, czasem tak mocne, że zdarzają się omdlenia lub halucynacje, brak apetytu i zaburzenia snu - ciągłe zmęczenie, senność w dzień, koszmary w nocy, nieustające fatalne samopoczucie, apatia, myśli samobójcze, paniczny lęk przed czymś nieokreślonym, gwałtowne spadki i tak już fatalnego nastroju, ogólna nerwowość i poczucie zagrożenia. To trwa od ok. 4 miesięcy, gdy zaostrzyły się konflikty rodzinne. Co się ze mną dzieje?

Najpierw powinna Pójść do neurologa. Jeżeli nie znajdzie on przyczyny następnie powinna Pani pójść do psychiatry.
Pozdrawiam.