Wyczuwalny, piekący guzek pod pępkiem
Witam, od pewnego czasu delikatnie podpieka mnie pępek. Znalazłem w nim na samym dnie jakby malutkiego guzka. Jest on na tyle mały że chirurg który mnie badał nie wyczuł nic. Lecz kiedy go dotykam odczuwam pieczenie i dyskomfort. Po podnoszeniu ciężarów zdarza się iż daje on o sobie znać. Co to może być, jak sobie z tym poradzić ? Było robione usg, niestety nic tam nie zauważono. Pomimo wszystko jest on delikatnie wyczuwalny na samym dnie pępka.

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam, powyższy objaw może być wynikiem powstającej przepukliny pępkowej. Zalecałbym jednakże ponowną wizytę u lekarza chirurga celem oceny problemu. Pozdrawiam