Wydalanie piasku i kamieni z układu moczowego
Od lutego wydzielam z układu moczowego piasek,kamienie.miałem robione badanie ,krwi moczu , w maju i w czerwcu robione usg i nic nie stwierdzono , Ostatni tydzien mam codzienne wydalanie piasku kamieni do 3mm zwiazane to jest z gwałtownym parciem ,czestomoczem,Jak leze objawy wyciszaja sie tylko wstanę zaczyna sie.Do urologa jestem zapisany we wrzesniu,,co mam robic kiedy bedzie trudno zniesc ból. mam 64lat.Wyjscie do lekarza problematyczne ,chyba ze w jakis pampersach.

MĘŻCZYZNA, 64 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest niezwłoczna wizyta u lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.