Wydzielina krwista po poronieniu

Na poczatku października poronilam w 7/8 tygodniu samoistnie. Zaczęło sie od plamien i skończyło na badaniu ginekologicznym po 3 dniach i szyjka była otwarta, a po powrocie do domu duzo ze mnie wyleciało. Dostałam antybiotyk doustne metronizadol, ale bardzo zle po niem było i Przerwałam. Lekarz dostał informacje,zrobił usg i 3 wymażmy na cos.Usg ok, a wykazy złe. Dostałam ten antybiotyk dopochwowy.Od momenty wzięcia wylatuje ze mnie jakby mięso mielone i żółta wydzielina,triche krwi i galarety

Lek. Katarzyna Szymczak

Wydzieliny są skutkiem oczyszczania się macicy. Gdyby dołączyły się jakieś niepokojące objawy: gorączka, krwawienie, silne bóle brzucha proszę skontaktować się z ginekologiem.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do ginekologa.