Wygląd szkieł cylindrycznych

Bede musiala chyba nosic szkla cylindyczne, czy dla osoby z zewnatrz one sie czyms roznia czy nasz wzrok spod nich wyglada jak w okularach dla np. krotkowidza bez astygmatyzmu? chodzi o to czy te szkla wygladaja jakos inaczej i jak patrzymy na kogos kto je ma, to widac roznice?

Witam.
Aktualne procesy technologiczne wyrobu szkieł okularowych są na bardzo wysokim poziomie w związku z czym wygląd szkła bez lub z cylindrami w ogóle się nie różnią od siebie.
Pozdrawiam