Wykrycie paciorkowca grupy B w moczu w 26. tygodniu ciąży

Witam, Chcialabym bardzo prosic o porade w sprawie Mojego Zdrowia. Jestem w 26 tygodniu ciazy I w 18 tygodniu wykryto u mnie paciorkowca grupy b w moczu.Wtedy tez zaczelam kuracje.Do tej pory Wzielam Juz 4 antybiotyki, 3 inne 1 takie same. I za kazdym razem wracal albo nie moglismy sie go pozbyc. Teraz biore 5 znowu penicilline .Czytalam ze mozna za pobierac nawrotom paciorkowca organiczajac cukru z diety I brac prybiotyki. Czy maja panstwo jakas wierze na ten temat. Dziekuje

Bardzo często występuje nosicielstwo paciorkowców- leczenie może być nieskuteczne.
Jeśli nie występują objawy zapalenia pęcherza moczowego, to nie przesadzałabym z antybiotykami.
Około 35 tyg. ciąży będzie Pani miała pobrany wymaz z pochwy na paciorkowca( to badanie rutynowe) Jeśli wynik będzie dodatni, wtedy w czasie porodu dostanie Pani dożylnie antybiotyk, a maluszek będzie miał pobrane badania na obecność bakterii.