Wykrycie skrzepu w macicy a tabletki hormonalne

Witam , Mam pytanie , ponieważ moja mama przez około 3 tyg zażywała tabletki hormonalne , gdyż wykryto u niej "skrzepa" w macicy , jednakze moja mama musiała je odstawic z tego tytułu iż z dnia na dzien czuła sie coraz gorzej , i wraz z odstawieniem na drugi dzien pojawiła sie miesiączka , nastepnie po tygodniu przerwy pojawiła Się ponownie i półtorej tygodnia pózniej znowu i chcialłabym zapytac czy to czeste pojawianie sie okresu po odstawieniu leku jest normalne i jak dlugo to moze potrwac

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.