Wyleczenie bakterii w szpitalu

Witam, zwykryto u mnie bakterie. ktorej nie udalo sie zlkwidowac antybiotykiem podawanym domiesniowo: KLEBSIELLA PNEUMONIAE szczep ESBL(+)(1),. Powinnam ja zlikwidowac w warunkach szpitalych, tylko nie wiem na jaki oddzial powinnam sie zglosic...? Mam cukrzyce, wiec czy powinna to byc diabetologia czy nefrologia? Z gory dziekuje za doradztwo. Pozdrawiam serdecznie, Danuta N.

Witam,

Wpisana przez Panią bakteria to pałeczka zapalenia płuc, która może wywołać taką samą chorobę lub dotyczyć schorzeń układu kostno-stawowego, przewodu pokarmowego lub układu moczowego. Wybór oddziału szpitalnego powinien dokonać lekarz przyjmujący.