Wyleczone zakażenie Chlamydią oraz Ureoplasmą

4 lata temu przeszłam wyleczone zakażenie Chlamydią oraz Ureoplasmą. W tym roku przeszłam ciąże biochemiczną, zakończoną wczesnym poronieniem 5 dni po terminie miesiączki. Czy ciąża bioch wyklucza niedrożność jajowodów? Bardzo mnie to martwi, ze chlamydia zdążyła je uszkodzić. Czy ciąża biochemiczna dobrze prognozuje na przyszłość i daje znak , ze jesteśmy z partnerem płodni?

Lek. Tomasz Budlewski

raczej tak, konieczna jesta dalsza obserwacja, można polecic testy owulacyjne.