Wylewy podskórne na kończynach u 78-latka

Witam.Mam Ojca w wieku 78lat . Miał przetykane zyły ze względu problemu z oddychaniem.Od tego czasu bierze lekarstwa na rozrzedzanie krwi.Niedawno zaczął dostawac wylewów podskórnych na rekach nogach, bez znanej przyczyny ,Niejednokrotnie skóra peka i są krwotoki zewnętrzne.Prosimy o poradę .Jaki lekarz byłby potrzebny aby nat tym problemem zapanować.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, konieczna jest wizyta u kardiologa zlecającego leki rozrzedzającego krew i sprawdzenie INR. Zbyt duża dawka leku może powodować takie dolegliwości. Pozdrawiam.