Wymiana zastawki mitralnej na biologiczną

w 2011 przeszłam wymianę zastawki mitralnej na biologiczną w 2012 zachorowałam na IZW zaatakowana była wymieniona zastawka IZW zostało wyleczone chciałabym się dowiedzieć czy mogę podjąć współżycie, a jeśli tak to jakie środki ostrożności powinnam zachować. Z góey dziękuję za odppwiedź pozdrawiam Elżbieta

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie ma przeciwwskazań do podjęcia współżycia. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.