Wymioty, gorączka, krostki na klatce piersiowej u dziecka

Witam serdecznie, potrzebuję pomocy! Mój 4 letni synek 3 tygodnie temu mocno gorączkował, pojawiły się wymioty, język pokrył biały kożuch a na klatce piersiowej pojawiły się drobniutkie czerwone krostki. Pediatra przepisał antybiotyk i wszystko przeszło, lecz pojawił się kolejny problem. Od tygodnia synkowi schodzi skóra z wewnętrznych części rączek. Odchodzą całe płaty.Podejrzewam, że mogła to być szkarlatyna.Co dalej robić?Jak leczyć rączki?Do lekarzy kolejki, ciężko się dostać do dermatologa.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie i jak najszybciej udać się do lekarza pediatry, aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie.