Wymioty i utrata siły po spożyciu nabiału u dziecka

Co robić jesli 6m dziecko ma wynik 0 na białko mleka krowieg a po kazdym podaniu w czymkolwiek ( jogurt naturalny, serek, mleko modyfikowane) wystepują serie wymiotów4-5 razy, dziecko traci siłe, jest "lejace", blednie, ma bóle brzuszka, taki stan trwa ok 3-4 godziny. Dotad była na neo cate, ale lek mówi ze po tych badaniach nie ma podstaw by kontynuować diete, co mam robić, proszę o radę. Katarzyna M.

nie podaje Pani jakie to były badania, jeśli objawy są tak nasilone a badania polegały na określeniu alergii w klasie IgE to wcale nie wyklucza alergii i mleko dotychczasowe powinno być kontynuowane