Wymioty, osłabienie i bóle mięśni

Witam, mam 55 lat, jestem kobietą, ostatniego czasu zaczęłam mieć wymioty, bardzo duże osłabienie i ból mięśni. Posiadam je zawsze w pracy, pracuję w łódkach przy żywicy ok 10 godzin dziennie proszę o odpowiedź pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można zastosować odpowiednie dalsze postępowanie.