Wymioty u 20-miesięcznej córki

Witam, córka 20 miesięcy wymioty je 5 razy od 2 godz. Nie chce pić, jest senna z uwagi na porę. Czy za wszelką cenę powinnam ja poic. Jeśli tak to jakie są sposoby pojenia w takiej sytuacji? Dziękuję za odpowiedź K. M.

Aleksander Ropielewski

Należy podawać małe ilości doustnego płynu nawadniającego, najlepiej schłodzonego (mniej prowokuje wymioty).