Wynik angio-TK 40-latki do analizy

Witam. Proszę o interpretację wyniku angioTK oraz radę co dalej z tym robić. W/w bad. uwidoczniono workowatego tetniaka odc. C6 LICA ok. 2,9x3,1mm, tetniak skierowany do tyłu i przyśrodkowo. Zmian o typie AVM nie wykazano. Niewidoczny odcinek P1 RPCA. Bez cech swieżego krwawienia wewnątrzczaszkowego. Obraz mózgowia i wewnatrzczaszkowych przestrzeni płynowych w granicach normy.

Proszę udać się na konsultację do neurochirurga albo neuroradiologa. Postępowanie z tętniakiem zależy od wielu czynników i o tym zdecyduje specjalista.