Wynik badań hormonów tarczycy a określenie nadczynności

Czy na podstawie tych badań można postawić diagnozę czy muszę zrobić dodatkowe?Czy mam nadczynność tarczycy? Dodam że nie mam żadnych dodatkowych objawów, a badania w kierunku tarczycy były wykonane przypadkowo (TSH) podczas rutynowych badań krwi a potem zrobiłam pozostałe na własna rękę. TSH 0,005 uUI/ml (WR 0,27-4,7) FT3 10,09 pmol/l (WR 4,0-8,3) FT4 22,50 pmol/l (WR 10,6-19,4) Anty-TPO 0,67 IU/ml (<35) Anty-TG 66,07 IU/ml (<4,11) Jaką dietę stosować, jak żyć, czy można uprawiać sport (biegi)?

witam, to nadczynność, do pełnej diagnozy wypadałoby zrobić z krwi ATg i usg tarczycy, ale tak czy inaczej wymaga to leczenia i nie ma na co czekać, do czasu wizyty u lekarza sugeruję prowadzić oszczędzający tryb życia i nie przyjmować żadnych preparatów z jodem. pozdr