Wynik badania APTT i widoczne żyły a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Od ponad roku biorę tabletki antykoncepcyjne. Zrobiłam badania APTT wg zaleceń ginekologa i otrzymałam wynik 26,23. Lekarz zalecił mi odstawienie tabletek. Mam bardzo widoczne naczynia krwionośne naczynia na skórze i bardzo się pocę. Czy muszę przestać brać tabletki? Z góry dziękuje za wyczerpującą odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Prawdopodobnie objawy wskazują na występowanie działań niepożądanych tabletek i stają się one wtedy niebezpieczne dla osoby ich używających.