Wynik badania cholesterolu u 35-latki

Witam! Otóż zrobiłam sobie podstawowe badania z wyjątkiem EKG ,gdyż na nie nie dostałam skierowania.Lekarz rodzinny dał mi tabletki na zbicie cholesterolu.A oto co mam:cholesterol-(mmol/l)6,9 -(mg/dl)267,0 ; triglicerydy-(mmol/l)2,39 (mg/dl)209,13 ;cholesterol LDL -(mmol/l)4,2 (mg/dl)162,5 ;APTT ;(sek)42.Mogę jeszcze napisać ,że moja waga to 55 kg przy wzroście 165 cm.

Proszę poza lekami zastosować dietę niskotłuszczową, ma Pani wysoki Cholesterol, całkowity, Cholesterol LDL i Trójglicerydy.
Jeśli stosuje Pani prawidłową dietę, proszę poprosić o skierowanie do Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie, jeśli pacjent się odżywia prawidłowo, trzeba wykluczyć inne przyczyny hipercholesterolemii i hipertrójglicerydemii również genetyczne.
pozdrawiam,
Iwona Manikowska