Wynik badania gastroskopii i niedokrwistość z niedoboru żelaza

Witam, Odebrałam wyniki gastroskopii, gdzie napisane jest: niedokrwistość z niedoboru żelaza, HP(-) oraz metaplazja jelitowa (-). Co to dokładnie oznacza i jakie kroki powinnam podjąć? Dodam, że mam ogromne problemy z trawieniem, jedząc cokolwiek z jednej strony dalej czuję głód i pustkę w żołądku,z drugiej jednak czuję się "pełna" i "zapchana".

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza gastroenterologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.